RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
Přihlašte se na speciální trénink s Tomášem Hertlem a podpořte s námi Aničku!!

Ahoj všem z T4you,

dnes je odstartováno...a kluci se mohou přihlásit na speciální trénink, který spolu s námi trenéry povedou špičkoví hokejisté z NHL, KHL a EXTRALIGY nebo hráči, kteří patřili mezi silné opory svých týmů a české reprezentace.

Nechci zatím prozrazovat všechny jména, ale že dorazí Tomáš a Jarda Hertlovi - je jasné. Nově slíbil svou účast Jakub Krejčík, který je mistrem EXTRALIGY a účastnil se MS ve Francii. Čekáme na další další jména hráčů, kteří se k nám připojují každým dnem. Pomolu je budeme zveřejňovat.

Celá akce je poděkováním nejen našim hráčům T4you, kteří se pravidelně dle svých možností zúčastní našich tréninků, ale všem kteří mají na našich stránkách svou registraci a mohou se přihlásit. Můžete oslovit a pozvat své spoluhráče, kamarády, ale podmínkou je se registrovat na T4you a provést na trénink bezplatné přihlášení. Počet volných míst je omezen!!

Celá akce se skládá ze dvou tréninkových jednotek.

První parta mladší 2011 - 2009

Začátek tréninku je v 15.00 hod do 16.00 hod. Bude focení na ledě. Kluci budou rozděleni do 5 skupin max. po 10 hráčích. Hokejisté sami povedou jednotlivá herní a tréninková cvičení. Trenéři se vymění u všech hráčů a tak to pro kluky slibuje výborný hokejový zážitek.

Druhá parta starší 2008-2002

Začátek tréninku je stanoven na 16.30 - 17.30 hod. Hráči budou znovu rozděleni do 5 skupin max. po 10 hráčích. Trénink povedou samotní hráči a tak si kluci budou moci užit i gólovou nahrávku od Tomáše Hertla.

Autogramiáda a předání finančního daru

Po skončení tréninků bude pro kluky, na zahrádce v restauraci Pod Ledem, připravena autogramiáda všech zúčastněných hráčů. 

Během celého tréninku bude u ledové plochy organizována dobrovolná finanční sbírka pro Aničku. Výtěžek tréninku bude celý součástí této sbírky. Trénink je pro všechny kluky připraven za příspěvek 350,- na hráče, ale věřím, že oceníte celou naší snahu i účast našich hráčů částkou, která bude vyslovením vaší spokojenosti a vyvážená úsněvem a radostí našich kluků.

Anička Jurošková bude spolu se svými rodiči, zástupci nadace po celou dobu akce na zimním stadióně. Věřím, že ji naší akce zaujme a ráda se zůčastní hromadného focení. Před zahájením autogramiády sečteme naší finanční sbírku, která bude za účasti hráčů, našich dětí i Vás rodičů předána přímo do rukou zástupců nadace a rodičů Aničky.

Všichni máme doma zdravé děti a víme jaké máme trápení, když nám děti onemocní. Jak se o ně bojíme a jak moc si přejem jejich uzdravení. Milujeme jejich úsněv, jejich nadšení z pohybu a držíme jim palce nejen ve škole, ale hlavně ve sportu. Anička a její rodiče bohužel nemají takové starosti ani radosti. Starosti mají každý den a zvykli si s nimi žít každý den a každou hodinu. Naučili se mít radost i z těch malinkých pozitivních výsledků, které Aničku stojí už v osmi letech moc utrpení a úsilí každodenního boje. I přesto vše se Anička umí spontálně radovat, usmát se a být radostná.

Pokusíme se pro Aničku připravit nejen finanční sbírku, ale hlavně ji potěšit. Dát ji nový zážitek. Rodičům vyslovit solidaritu a velký obdiv za jejich každodenní trpělivost. Celé nadaci poděkovat za jejich práci, která se snaží nejen jeden den v roce, ale celý rok pomáhat nemocným dětem.

Věřím, že většina a snad všichni to cítíme stejně. Proto udělejte klukům přihlášení na náš trénink a to bez rozdílu za jaký tým hrajete nebo na jaké tréninky a s kým chodíte...chceme připravit jedno veliké odpoledne pro všechny co mají rádi hokej a mají srdce na správném místě.

Těšíme se na všechny hokejisty.

Čumpes a tým T4you.

 

Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
leden 2018 »
PUSČPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Časový rozpis pro 17.01.2018
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Filip Minář detail
Martin Novak detail
Jan Veselý detail
Bruno Wolf detail
Jaroslav Blecha detail
Petr Kameník detail
Albert Liščák detail
Jaromír Zajíc Zajíc detail
Jan Hlavac detail
Pav Patrik detail
Počet hráčů celkem: 1550