RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
Letní hokejový kemp V.Popovice - 23.7.-29.7.2018

 

Ahoj všem z T4you,

konečně jsem se dostal k vypsání našeho letního hokejového kempu ve Velkých Popovicích. Kemp je připraven pro kluky od ročníku 2012 až po nejstarší skupinu hráčů 2005-04. Jestli hledáte kvalitní hokejový kemp s důrazem na kvalitní rozbruslení před sezónou, bezpečný...využijte opět další ročník kempu T4you.

Termín: 23.7. – 29.7. 2018

Místo: ZS Velké Popovice Sraz: 23.7.2015 v 7.30 hod

Přihlašte se v záložce  - HOKEJOVÉ KEMPY /nejsou potřeba kredity, stačí jen kliknout - prosím jen závazně /

Cena kempu: 6.500,- / hráč  /záloha 3250,- do 31.3. nebo přihlášení. Doplatek do 15.5.2018 /

Sleva pro sourozence - 6200,- / hráč.

účet AirBank: 1220491053/3030

Informace k letnímu kempu...

Hráči jsou rozděleni do tří kategorií.

Ročník 2012 - nejmladší věková kategorie, která bude pracovat samostatně a v malinko v jiném réžimu. Kluci budou mít stálé trenéry. Tréninky se klukům budou hodně přizpůsobovat vzhledem k jejich věku, tak aby zvládli celý kemp a měli radost z hokeje. Ranní tréninky budou více o bruslení a odpolední naopak o hře na ledě.

Je důležité, aby se kluci uměli co nejvíce sami oblékat. Bude pro ně zajištěna pomoc, brusle utáhneme, helmy zapneme, ale měli by umět si věci v šatně srovnat. Přivítáme u této skupiny i rodiče, kteří budou fungovat jako dobrovolníci a pomohou nejen svému synovi, ale i ostatním. Ostatní rodiče, při každodenním vyzvednutí hráče, musí synovi složit a připravit výstroj na druhý den. Pro kluky je připraven 2x denně ledová plocha, tělocvična a travnaté hřiště.

I. Parta: roč.2011 -2010 - V této partě kluků už předpokládáme slušně zvládnuté bruslení. Pracovat budeme ve čtyrech partách po 8-mi hráčích se samostatným trenérem. Základem kempu bude důraz na kvalitní rozbruslení. Odpolední tréninky budeme více věnovat práci s kotoučem. Každý den budou pro kluky připravena nová herní cvičení se zakončením na branku. Kluci si zahrají i hokejíček na malých prostorech. Borci budou rozděleni nejen podle ročníku, ale hlavně podle úrovně zvládnutých dovedností.

Brankáři budou dopoledne trénovat samostatně pod vedením Míry Brože. Pocelý kemp se jim bude věnovat trenér brankařů. K ruce bude mít i pomocníky. Maximální počet brankařů je jen 4 !! Zaměření tréninku bude na technicky správný pohyb v brankovišti a důsledné opravování jednotlivých zákroků a jejich přesnosti. Kemp je vždy pro gólmany opravdu vydatným oříškem a je každoročně vychvalován.

II. Parta - 2009 a starší. Počet hráčů je strikně omezen. Hráči budou rozděleni opět jen do menších skupin, max 8 hráčů a trénovat budou samostatně pod vedením trenéra. Cílem kempu je kluky pořádně rozbruslit, zapracovat na technice bruslení, na správné kontrole kotouče, na startu, střelbě. Kluci budou rozděleni podle ročníku a podle míry zvládnutých dovedností. Nejstarší partou hráčů bude ročník 2005-04. Ale hlásit se mohou i starší.

 Brankáři budou mít samostatně vedené tréninky a pocelý kemp se jim bude věnovat trenér brankařů. K ruce bude mít i pomocníky. Maximální počet brankařů je jen 4 !! Zaměření tréninku bude na technicky správný pohyb v brankovišti a důsledné opravování jednotlivých zákroků a jejich přesnosti. Kemp je vždy pro gólmany opravdu vydatným oříškem a je každoročně vychvalován.

Trenéři

Hl. Trenér - Čumpelík Jiří, Tomáš Florián - hlavní trenér ml.kategorie, Petr Kuba, Marek Bartoš - asistent. trenér ml.kategorie, Jan Jaeger - asistent  Martin Bartoš - bývalý hráč HC Slavia Praha, Lucie Jordánová - trenérka gymnastiky a rytmiky, Nikola Štanclová - strečnink, protažení, M.Štancl - trenér fodbalu s licencí A, Jan Valach - pomocník

U NEJMENŠÍCH 2010 HLEDÁME RODIČE, KTEŘÍ BUDOU PRACOVAT JAKO DOBROVOLNÍCI A POMOHOU NEJEN S ORGANIZACÍ, ALE HLAVNĚ S OBLÉKÁNÍM.

Systém kempu ....ráno 7.30 hod přijezd a odpoledne odjezd asi do 18.00

Pro kluky je zajištěn celodenní pitný réžim, tříchodový oběd, odpolední svačina. Pokud jsou větší jedlíci, můžete vždy dát každý den nějakou sušenku. Prosím nekupujte plné tašky sladkostí najednou!!

V ceně kempu bude opět funkční ribano nebo triko.

Dresy klukům půjčíme.

Kemp začíná 23.7.2015 v pondělí ve Velkých Popovicích

Sraz hráčů je na ZS Popovice od 7.30 - 8.00 hod

Hráči musí mít sebou: Kopii kartičky pojišťovny - ne originál, potvrzení od rodičů, že nejsou nemocní žádnou infekční chorobou.

V případě, že hráči mají jakékoliv omezující zdravotní problémy, jako alergie, astma nebo jiné problémy, je třeba to napsat a zároveň nahlásit při zápisu na kemp. Popřípadě odevzdejte léky a přidejte návod k použití.

Každý hráč bude mít nabroušené brusle a kompletní výstroj. Určitě přibalte dvě ribana!! a u starších kluků dvě hokejky. Všichni musí mít láhev na pití !! Nezapomeňte přibalit dvě ramínka na rozvěšení výstroje. Na suchou přípravu velký míč / nemusí být fotbalový, švihadlo, florbalovou hokejku + míček, přezutí do tělocvičny.

Je potřeba, aby každé ráno kluci dorazili již ve sportovním oblečení se sportovní obuví a vždy byli oblečeni podle denní předpovědi počasí.

Na kempu budeme mít automatickou brusku Pro-SHARP. Jen upozorňuji, že nebude čas brousit brusle před prvním tréninkem!! Proto se zastavte na Hockey Bazaru a nechte klukům brusle nabrousit!! Broušení během kempu je zpoplatněno částkou 50,-.

Kluci budou mít 2x denně trénink na ledě, mimo led budou podle počasí chodit s trenérkami gymnastiky na speciální pohybovou průpravu a s trenérem fotbalu si vyzkouší další sporty.

Kluky je možno vyzvednou vždy po odpoledním tréninku, nejpozději do 17.30 hod. V případě časové tíšně je třeba volat nebo psát sms. Zjistěte si čísla při příchodu na kemp.

Brankáři začínají kemp již v brankařské výstroji pod vedením trenéra Míry Brože a Lukáše Resenberga. Samozřejmě i oni budou mít speciální bruslařskou průpravu.

Pokud jste nenašli odpověď na jakýkoliv dotaz, tak neváhejte volat 777320815.

Těšíme se na kluky na ledě.

Čumpes a tým trenérů T4youVyhledávání
Rozpis ledové plochy
září 2023 »
PUSČPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 


Časový rozpis pro 22.09.2023
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Václav Pařízek detail
Ondřej Zradička detail
Max Töpfer detail
Tereza Loudínová detail
Jan Novotný detail
Matěj Čermoch detail
Matěj Rejniš detail
Nicol Eiseltová detail
Theodor Eiselt detail
Marek Pešťák detail
Počet hráčů celkem: 1730