RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
INFORMACE LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP - POPOVICE - SRAZ 23.7. V 7.30 HOD. na zimáku.

Ahoj všem z T4you,

Informace k letnímu kempu...

Hráči jsou rozděleni do tří kategorií.

Ročník 2012: Tato věková kategorie bude pracovat samostatně a v malinko v jiném réžimu. Budou mít stálého trenéra. Tréninky se klukům budou hodně přizpůsobovat, tak aby zvládli celý kemp a měli radost z hokeje. Ranní tréninky budou více o bruslení a odpolední naopak o hře na ledě.

Je důležité, aby se kluci uměli co nejvíce sami oblékat. Bude pro ně zajištěna pomoc, brusle utáhneme, helmy zapneme, ale měli by umět si věci srovnat a výstroj doslova na sebe pověsit. Každý rodič, při vyzvednutí hráče, složí jeho věci v šatně, aby byly připravené na další den. RODIČE MOHOU BÝT NA KEMPU PŘÍTOMNI JAKO POMOCNÍCI PŘI OBLÉKÁNÍ, ALE NEJSOU, POKUD NEBUDOU POŽÁDÁNI, SOUČÁSTÍ TRÉNINKOVÉHO PROGRAMU. POMOC V ŠATNĚ POTŘEBUJEME.

I. Parta: roč.2011 -2009 - tady bychom rádi již opravdu špičkově zapracovali na kvalitním rozbruslení a tréninková cvičení směrovali hodně do techniky správného provedení. Kluci budou po většinu kempu pracovat v menších skupinách do 8 hráčů s trenérem. Borci budou rozděleni nejen podle ročníku, ale hlavně podle úrovně zvládnutých dovedností.

Brankáři budou mít samostatně vedené tréninky a pocelý kemp se jim bude věnovat trenér brankařů. K ruce bude mít i pomocníky. Maximální počet brankařů je jen 4 !! Zaměření tréninku bude na technicky správný pohyb v brankovišti a důsledné opravování jednotlivých zákroků a jejich přesnosti. Kemp je vždy pro gólmany opravdu vydatným oříškem a je každoročně vychvalován.

II. Parta - 2008 a starší. Počet hráčů je strikně omezen. Hráči budou rozděleni opět jen do menších skupin, max 8 hráčů a trénovat budou samostatně pod vedením trenéra. Cílem kempu je kluky pořádně rozbruslit, zapracovat na technice, na správné kontrole kotouče, na startu, střelbě a podle ročníku a míře zvládnutých dovedností tréninky optimálně připravovat, tak aby jednotlivý hráč dostal odpovídající dávku kvalitního tréninku. Nejedná se o kombinační trénink a každý hráč bude hlavně pracovat na svých osobních dovednostech, tak nevadí ani větší rozdílnost ročníků.

 Brankáři budou mít samostatně vedené tréninky a pocelý kemp se jim bude věnovat trenér brankařů. K ruce bude mít i pomocníky. Maximální počet brankařů je jen 4 !! Zaměření tréninku bude na technicky správný pohyb v brankovišti a důsledné opravování jednotlivých zákroků a jejich přesnosti. Kemp je vždy pro gólmany opravdu vydatným oříškem a je každoročně vychvalován.

Trenéři

Hl. Trenér - Čumpelík Jiří, Tomáš Florián - hlavní trenér ml.kategorie, Petr Kuba, Marek Bartoš - asistent. trenér ml.kategorie, Jan Jaeger - asistent , Martin Bartoš - bývalý hráč HC Slavia Praha, Lucie Jordánová - trenérka gymnastiky a rytmiky,  strečnink, protažení, M.Štancl - trenér fodbalu s licencí A, Jan Valach - pomocník

U NEJMENŠÍCH 2012 BUDOU RODIČE, KTEŘÍ BUDOU PRACOVAT JAKO DOBROVOLNÍCI A POMOHOU NEJEN S ORGANIZACÍ, ALE HLAVNĚ S OBLÉKÁNÍM.

Termín: 23.7. – 29.7. 2015

Místo: ZS Velké Popovice Sraz: 23.7.2015 v 7.30 hod

Cena kempu: 6.500,- / hráč

účet AirBank: 1220491053/3030

Systém kempu bude stejný....ráno 7.30 hod přijezd a odpoledne odjezd asi do 18.00 hod. Přes den pitný réžim, oběd 3 chody, odpolední svačina. 2x ledová plocha, tělocvična a další sportoviště.

V ceně kempu bude opět funkční triko.

Dresy klukům půjčíme.

Kemp začíná 25.7.2015 v pondělí ve Velkých Popovicích

Sraz hráčů je na ZS Popovice od 7.30 - 8.00 hod

Hráči musí mít sebou: Kopii kartičky pojišťovny - ne originál, potvrzení od rodičů, že nejsou nemocní žádnou infekční chorobou.

V případě, že hráči mají jakékoliv omezující zdravotní problémy, jako alergie, astma nebo jiné problémy, je třeba to napsat a zároveň nahlásit při zápisu na kemp. Popřípadě odevzdejte léky a přidejte návod k použití.

Každý hráč bude mít nabroušené brusle a kompletní výstroj. Určitě přibalte dvě ribana!! a u starších kluků dvě hokejky. Všichni musí mít láhev na pití !! Nezapomeňte přibalit dvě ramínka na rozvěšení výstroje. Na suchou přípravu velký míč / nemusí být fotbalový, švihadlo, florbalovou hokejku + míček, přezutí do tělocvičny. POZOR, VŠE OLEPIT A PODEPSAT!!!!

Je potřeba, aby každé ráno kluci dorazili již ve sportovním oblečení se sportovní obuví a vždy byli oblečeni podle denní předpovědi počasí.

Všichni hráči dostanou jako dárek zdarma speciální funkční ribano, triko s logem kempu, zapůjčený tréninkový dres a další drobnosti.

Na kempu budeme mít automatickou brusku Pro-SHARP. Jen upozorňuji, že nebude čas brousit brusle před prvním tréninkem!! Proto se zastavte na Hockey Bazaru a nechte klukům brusle nabrousit!! Broušení během kempu je zpoplatněno částkou 50,-.

Pro kluky je zajištěn celodenní pitný réžim, oběd, odpolední svačina. Pokud jsou větší jedlíci, můžete vždy dát každý den nějakou sušenku. Prosím nekupujte plné tašky sladkostí najednou!!

Kluci budou mít 2x denně trénink na ledě, mimo led budou podle počasí chodit s trenérkami gymnastiky na speciální pohybovou průpravu a s trenérem fotbalu si vyzkouší další sporty.

Kluky je možno vyzvednou vždy po odpoledním tréninku, nejpozději do 17.30 hod. V případě časové tíšně je třeba volat nebo psát sms. Zjistěte si čísla při příchodu na kemp.

Brankáři začínají kemp již v brankařské výstroji pod vedením trenéra Míry Brože a Vojty Srpa. Samozřejmě i oni budou mít speciální bruslařskou průpravu.

Pokud jste nenašli odpověď na jakýkoliv dotaz, tak neváhejte volat 777320815.

Těšíme se na kluky na ledě.

Čumpes a tým trenérů T4youVyhledávání
Rozpis ledové plochy
únor 2019 »
PUSČPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   


Časový rozpis pro 17.02.2019
od do co
19:30 20:45 Hráči od 9-12 let (Místo-ZS Slavia Praha-možnost kvalitního tréninku záměřeného na brusleni s prvky powerskatingu, vedení kotouče a střelba. Na konci hokejíček)
» přihlásit se na trénink
20:45 21:00 Úprava ledu
19:30 20:45 Hobby dospělí (Místo-ZS SLAVIA PRAHA-Speciálně vedenýtré nimi pro rekreační hráče. Zaměření - 30 min výuka bruslařském techniky s prvky powerskatingu, 20 vedení a kontrola kotoučem přihrávku a cvičení, 20 min hra - hokejíček )
» přihlásit se na trénink
20:45 21:00 Úprava ledu


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Jarda Hájek detail
Jarda Hájek detail
Igor Krajčoviech detail
Štěpán Škobrtal detail
Ludek Michal detail
Tomáš Čech detail
Vojtěch Adam detail
Albert Habr detail
David Rzyman detail
Karel Vančura detail
Počet hráčů celkem: 1611