RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
Nabízíme poslední místa do tréninku střelby a stickhandlingu.

Ahoj všem z T4you,

chci nabídnou všem možnost zapojení do tréninků v HTC Praha.

Chcete hrát kvalitně hokej a být lepší než ostatní? Pracujte na herních dovednostech jednotlivce s trenérem na dovednosti samostaně mimo klub.

Trénink stickhandlingu a střelby.

Hokej je o bruslení, ale jsou hráči opravdu stejně rychlý a šikovní i při bruslení s pukem? Určitě ne. Je to vidět i v dospělejších kategoriích, kdy nás týmy ze světové špičky přehrávají právě v držení kotouče a počtu střel na branku.

Jestli se má někdy začít pracovat a něco změnit, tak je třeba kvalitně trénovat dovednosti už v mladežnických kategoriích, aby si hráči osvojili a zautomatizovali rytmiku rukou a nohou v bruslení. Hráči musí bruslit obratně i s pukem a přitom sledovat hru kolem sebe.

Trénink stickhandlingu není fyzicky náročný, proto ho může hráč trénovat kdykoliv i v dny, kdy má tréninkovou jednotku na ledě. Je jen na samotném hráči, kolik času svému hokeji věnuje a jaký cíl chce ve sportu dosáhnout.

Hráči se učí hlavně vnímat na hokejce forhendovou, ale i backhandovou stranu hole a kvalitně si kotouč pokrýt. Trénink spočívá v šikovnosti propojit práci rukou s celkovým těžištěm těla a vše dělat v pohybu simulace bruslení na ledě.

Po zvládnutí techniky na hokejce se pracuje na zautomatizování pohybu a přidáváme na rychlosti rukou.

Trénink není v žádném připadě tréninkem ve stoje, ale jsou to pohybová cvičení, kdy hráči používají pestré pomůcky a simulují herní situace na ledě. Trénuje se individuálně, ale i ve více hráčích, kdy zapracováváme techniku přihrávky.

Trénink střelby

Střelbu v hokeji vždy přirovnávám kvalitnímu podání v tenise. Je to maximálně důležitá dovednost, bez které by hokej nebyl hokejem. Zatím do hokejového centra nepřišel jediný hráč, který by dobře střílel. Je to pochopitelné. Spočítejte si kolikrát hráč vystřelí při tréninku na branku a jestli ho někdo cíleně na střelbě opravuje. Jestli někdy hráč trénoval střelbu backhandem a další druhy střelby.

Kluci mívají doma střelnice a rodiče se jim snaží vytvořit podmínky pro domácí trénink. Ale ani tohle není úplně dobré řešení. Stejně jako při tréninku bruslení potřebujete trenéra, tak potřebujete trenéra na dovednosti. Předcházíte pohybovm zlozvykům, které vznikají samostatným lajckým tréninkem.

Proto nabízíme kvalitní tréninky s trenérem, který zná posloupnost cvičení k osvojení dobré střelby. Kromě toho je třeba podpořit střelbu i cvičením trupu, rukou a zpevnění zápěstí.

Sezóna začíná a my máme ještě stále několik volných míst a atraktivních časech.

Stáhněte si do mobilního telefonu appku HOKEJOVÉ TRÉNINKY, kde najdete možnost tréninků. Lze i najít i další časové možnosti. Informace k tréninkům na tel: 777320815

Trénujte chytře a trénujte kvalitně herní dovednosti.Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
leden 2020 »
PUSČPSN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Časový rozpis pro 23.01.2020
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Karla Zanášková detail
Milan Fort detail
Jakub Ruta detail
Vladimír Kotek detail
Mark Golubev detail
Libor Dobrev detail
libor dobrev detail
Matous Tuma detail
Kristian Borek detail
Filip Kosek detail
Počet hráčů celkem: 1645