RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Soupiska hráčů - Hobby dospělí
Jméno Město Ročník
Martin Dubský Praha 1973
Jan Tůma Neratovice 1982
Petr Toman PRAHA 3 1960
Jakub Tschöpa Dobruška 1983
Jiří Mýtina Praha 1982
Jan Matějka Dobříš 1971
David Tatar Mělník 1977
Šárka Šlégrová Praha 10 1977
Mikuláš Klang Praha 1988
Jiří Heligr Chomutov 1972
jan sklouza Louny 1979
david hahner Jince 1973
Václav Pospíchal Praha 9 1980
Jan Bosák Příbram 1965
Zdenek Paclt Praha 1978
Milan Gabčan Praha 4 1961
Michal Kovarik Praha 1979
Pavel Zatecky Hovorcovice 1972
Slavoj Zemánek Praha 3 1976
Vojtěch Lacina Praha 1979
Radek Zwicker Praha 8 1974
Urban Vladimír Velké Přílepy 1973
František Svoboda karlštejn 1973
Tomáš Plánka Ostrava - Výškovice 1977
Richard Frič Praha 3 1980
Dimitri Dvorkin Praha - Smichov 1967
Michal Zíma Praha 10 1964
Vilem Buric Praha 1973
Martin Zich Prague 1983
Robert Jíša Praha 1 1970
Petr Novák Praha 3 1981
Tomáš Hasman Praha 1985
Jakub Černý Praha 5 1986
Miroslav Lorenz Zdice 1980
Petr Douda Praha 8 1969
David Kordík Praha 5 1983
Tomáš Zákora Praha 13 1968
Tomáš Klučar Praha 1975
Petr Frydrich Praha 10 1976
Vojta Sochor Praha 4 1978
Štěpán Hložek Praha 9 1980
Martin Šíma Praha 1976
zdenek záliš Praha 1979
Libor Korba Praha 1966
Jaroslav Cirkovský Praha 1965
Jan Beneš Praha 1970
Pavel Vašek Praha-9 1972
Jan Prokůpek Čelákovice 1973
Martin Forejt Praha 4 1962
Radek Merkl Praha 4 1973
Leos Liscak Praha 1977
Richard Průcha Odolena Voda 1980
Petr Kavický Brno 1978
karel palda PRAHA 1965
Petr Pohl Kamenice 1975
Jaroslav Král Praha 4 1980
Lukáš Zvonek Čelakovice 1986
Pavel Holler Hostivice 1973
Vlastimil Černý Praha 1985
david jandak kolín 1976
David Přibyl Praha 4 1991
jan semotán praha 1979
Vít Suchan Kounice 1973
Martin Mareš Pelhřimov 1985
Petr Končel Plaňany 1968
Jan Ondriga Načeradec 1976
Jaroslav Rolák Šestajovice 1962
Věra Barnová Praha 9 1977
Zbyněk Keller Praha 3 1979
Michal Srp Roztoky u Prahy 1978
Oldřich Hofman Praha 1975
jan rejmon líbeznice 1975
Václav Dráb Praha 5 1980
Miroslav Charvát Klecany 1977
Miloš Baroch Poděbrady 1964
Kamil Kubánek Praha 5 1973
ivan zidek Praha 1980
Jaromír Popek Praha 1961
Pavel Malý Praha 9 1972
Karel Brázdil Praha 9-Letňany 1982
JAKUB KOLAR PRAHA 1972
Miloš Dvořák Tehov 1968
František Pajer Praha 10 1978
David Čejka Rudná u Prahy 1973
David Zákostelecký Praha 1976
Jaroslav Skobla Tehov 1963
Vlastimil Krupička Oskořínek 1990
Jiří Potyš Praha 9 1973
Martin Šitanc Srch, okr. Pardubice 1971
Milan Soboda Praha 10 1971
Václav Bláha Podbořany 1984
David Navrátil Mníšek pod Brdy 1972
Nikolay Barilo Dolni Brezany 1975
Miroslav Charvát Klecany 1977
Josef Černý Praha 1985
Jakub Najberk Praha 1986
Pavel Štycha Praha 1 1974
Jaroslav Král Havraň 1978
David Košař Vinařice 1978
Jan Rykl Hostivice 1966
Karel Sedlák Praha 1979
Lukáš Joppa Praha 13 1985
Petr Štětka Praha 10 1975
tomas vacek Praha 10 1980
Jiří Rašpl Praha 1970
Radek Minář Kralupy nad Vltavou 1985
Zdenek Caska Praha 6 1982
Martin Milstain Praha 73
Jan Koleta Praha 10 1984
Michal Amler Praha 1982
Lubos Borik Černošice 1968
Frantisek Beňo Praha 4 1975
Richard Průcha Odolena Voda 1961
Milan Kovář Praha 9 1980
Tomáš Legner Říčany 1975
Bronislav Bačo Měšice 1971
Vladimir Kurašov Praha 9 1982
Adam Rohlík Rohlík Melnik 1993
Michal Vojtěch Praha 5 1974
Petr Michna Frýdek - Místek 1982
Luboš Jelínek Psáry 1964
cenek lach praha 1982
Jan Vinš Praha 1985
Martin Petruň Šumperk 1980
Petr Vávra Praha 10 1977
Honza Kus Chocerady 1977
Jaroslav Rendl Votice 1979
Ondřej Koreš Miličín 1987
Marek Tuček Praha 1975
Tereza Cvrková Praha 10 1991
Martin Bican Praha 1984
Jan Frolik Praha 1 81
Miroslav Čejda Dublovice 1972
Aleš Cerha Tlučná 1983
Martin Šťastný Praha 1982
zbyněk modroczki chomutov 1972
Jan Votoček Praha 1973
Miroslav Zadák Praha 1985
Pavel Foltán Praha 4 1978
Karel Mann Dobrovice 1974
Marek Petráš Praha 1977
David Najman Praha 1979
Jakub Najberk Bakov nad Jizerou 1986
Martin Hájek Praha 10 1979
Martin Náhlovský Lysá nad Labem 1991
Milan Pospíšil Kamenice - Ládví 1972
Sergey Golublev Praha 1973
Oldřich Boula Tuchoměřice 1977
Tomáš Jindřich Praha 5 1983
Pavel Faustus Praha 1984
Robert Boháček Čelakovice 1980
Pavel Kubů Praha 9 1972
Jan Stibůrek Větrov 1977
Martin Slavek Praha 10 1974
Jan Cedidla Roztoky 1973
Jiří Šára Roudnice nad Labem 1973
Vojtěch Dvořák Chomutov 1985
Vojtech Podhorsky Zelenec 1979
Zdeněk Charvát Klecany - Praha-východ 1981
Miroslav Pajovic Praha 1991
Václav Štolba Přistoupim 1973
Stanislav Burda Praha 10 1975
Ondra Koreš Miličín 1987
Jan Komarek Praha 1978
Martin Fantys Sázava 1972
Filip Smolík Stříbrná Skalice 1987
Jan Petik Lazne Bohdanec 1978
Otakar Pospíšil Ohaře 1978
Radek Vápeník Varnsdorf 1974
Peter Šinál Martinu/Praha 1987
Karel Řežníček Praha 1977
Tomáš Vitáček Praha 10 1975
Marcel Blažek praha 1973
David Najman Praha 1979
luboš čára Praha 4 1966
Lev Kliment Praha 5 1972
Pavel Horváth praha 1975
Jan Rezek Praha 9 1982
Aleš Procházka Český Brod 1985
Michal Venc Český Brod 1987
Pavel Stiegler Praha 7 1976
Láďa Franěk Louňovice 1976
Boris Černý Praha 1981
Jan Střeleček Kladno 1974
Ilona Bílá Lysá nad Labem
Roman Vejmelka Řevnice 1977
Matěj Ševčík Praha 1979
Petr Svora Dubňany 1979
Vladimír Sehnal Praha 1985
Michal Kroupa Praha 10 1978
Jiří Klowersa Uvaly 1.12.1984
Michal Markovič Pyšely 1969
Branislav Ferenčík Námestovo 1979
Daniela Šubrtová Praha 1993
Libor David Praha 1981
Petr Kolman Bakov nad Jizerou 1974
Roman Stanek Praha 1991
Tomáš Šanda Praha 1980
Jirka Jeřábek Poděbrady 1966
robert ptacek urcice 1975
Veronika Makovcová Kladno 1970
Josef Spurný Praha 1986
Libor Šmuk Orlová 1980
Luděk Oulehla Vestec 1977
Petr Šnederfler Praha 10 1960
Michal Vinkr Vodochody 1981
Jan Traxl Praha 4 1981
Jiří Chaloupecký Praha 2 1996
Pavel Kratochvíl Praha 5 1988
Ondřej Slabý Horni Branná 1987
Petr Had Zdíkov 1984
Libor Kašička Roudnice nad Labem 1990
Pavel Vojáček Plzeň 1979
Lukáš Vedral Praha 5 1977
Luboš Vrba Senohraby 1970
Jan Ježek Praha 5 1983
Daniel Mareš Praha 1975
Tomáš Folprecht Praha 9 1977
Marek Klokočka Praha 1993
Pavel Thüringer Praha 9 1975
Petr Soběslav Praha 3 1970
Jitka Macháčková Praha 1979
Jiří Kühn Praha 1986
Diana Krajíčková Psáry, Dolní Jirčany 1999
Luboš Slavík Lány 1977
Jan Křišťan Praha 1972
Filip Caba Stehelceves 1974
David Pšenička Praha 10 1975
Jan Svoboda Praha 4 1965
Tomáš Lux Vyžlovka 1978
Oldrich Kalab Novosedlice 1974
Michal Huja Praha 9 2012
Jan Klokočka Praha 6 1992
viktor brabec Perstejn 1978
Jaroslav Kohout Vyžlovka 1977
Patrik Ouřada Praha 1982
Martin Konečný Praha 1991
Aleš Procházka Černošice 1993
Radek Bögi Praha 10 1978
Peter Girman Praha 10 1975
Radek Pospíšil Horšovský Týn 1969
Tomáš Novák Oleška 1985
Karol Jakubek Praha 5 1978
Pavel Palivec Praha 6 1978
Jiří Šedina Praha 1976
Radomír Adámek Praha 4 1963
Petr Bohacek Praha 1990
Tomáš Dalešický Praha 1991
Bohuslav Jirák Třeboň 1972
Matous Forman Praha 1990
Petr Novák Blansko 1982
Michal Pavelka Praha 1976
Kačka Bursíková Praha 1992
Miroslav Běloch Praha 9 1976
Tomáš Načeradský Praha 1989
Ondřej Vlasák Praha 1987
Lukáš Kubín Praha 1988
Jakub Němec Praha 10 1977
Jitka Bendová Řitka 1981
Lukáš Písek Praha 5 1979
Aleš Koudelka Praha 9 1982
Dmitry Grebennikov Praha 1985
Petr Frančík Nový Bor 1988
Michal Kaňka Kyšice 1990
Jakub Vrabec Zlatníky-Hodkovice 1990
Kenneth Deryckere Praha 1985
Otakar Coufalik zlín 1993
Tomáš Němec Praha 3 1977
Lukáš Podstata Lomnice nad Popelkou 1993
Jan Hejra Praha 1983
Petr Cikryt Praha 1969
Vítězslav Dobeš Praha 1971
David Forejt Praha 1981
Jiří Samec Praha 4 1984
Martin Čapek Praha 8 1982
Tomáš Krajčík Hrádek nad Nisou 1990
Milan Haud Praha 3 1974
Jirka Kopecky Chomutovice 1977
Jan Moravec Praha 1981
Tomas Kopecky Praha 1965
Martin Kallasch Praha 1987
Jakub Shrbeny Kolin 1988
Tomáš Maizner Praha 4 1980
Pavel Hlaváček Praha 8 1981
Bohumil Gardavský Dobřichovice 1989
Vlastimil Švandrlík Praha 1975
Michal Štorek Praha 10 1963
Jan Kurnat Ústí nad Labem 1985
Jiří Adamec Praha 1 1961
Michal Černohubý Dobřichovice 1959
Vladislav Barna Praha 10 1985
Josef Brixi Libčany 1989
Jan Vondra Praha 10 1963
Patrik Deutscher Praha 10 1991
Tomáš Brčák Praha 15 1984
Tomáš Sýkora Praha 9 1969
Jan Hlavatý Praha 2 1988
Vlasta Tauber Praha 1983
Josef Kříž Praha 9 1985
Milan Kuldásek Vysoký Újezd 1958
Lukáš Tvrdý Praha 1982
Radovan Cvrček Poděbrady 1981
Petr Hutla Praha 1987
Jan Šlofar Praha 1987
Petr Levora Praha 1988
Lukáš Kášek Praha 1988
Zdeněk Žďárský Praha 6 1975
petr pav praha 1967
daniel páv praha 1997
Jakub Schmiedberger Praha 1988
Jakub Kopecký Praha 1993
Václav Hruška Praha 4 1988
Stanislav Matousek Praha 1985
Jiří Bašus Praha 1970
Filip Kral Praha 1986
Lubomír Dostálek Praha 10 1987
Milan Vajgl Praha 9 1977
Jan Oberfalzer Praha 5 1985
Roman Křivánek Buštěhrad 1971
Bono Praha 1986
Ladislav Zvolský Praha 1978
Jiří Šimek Praha 9-Černý Most 1982
Libor Štajer Kralupy nad Vltavou 1979
Marek Hakala Praha 1985
Zbynek Pokorny Praha 10 1979
Michal Eibensteiner Praha 4 Háje 1985
Branislav Sekerak Praha 1981
Jindřich Bezvald Liberec 1977
Michal Putnik praha 1977
Martin Lajbl Praha Vychod 1991
Miroslav Horáček Neratovice 1993
Milan Prokopčák Praha 1983
Petr Frank Černošice 1978
Robert Růžek Praha 2 1973
Matěj Seykora Praha 1997
Jaromír Žebrák Praha 3 1983
Shamil Kamaletdinov Mlada Boleslav 1984
Jaroslav Plíva Praha 1973
Jindřich Bezvald Liberec 1977
Jozef Paják Praha 9 1968
Jan Guttek Praha 1986
Jiří Čermák Praha 3 1971
Jan Karbus Dolní Břežany 1969
Martin Sýkora Praha 10 1973
Tomas Zajic Praha 1988
Tomáš Vondrák Senohraby 1973
Jiří Zelený Praha 2 1993
Marek Ingr Brandýs nad Labem 1982
Pavel Rambousek Nová Ves pod Pleší 1972
Jiří Böhm Praha 4 1963
Libor Przeczek Praha 1986
Vojtěch Rošický Praha 1983
David Pospíšil Chýnice 1979
Michal Bernard Mlada Boleslav 1984
Jiri Zeman Praha 4 1980
Tomas Cipra Dolni Brezany 1964
Jan Konopík Praha 10 1967
Petro Skyrchuk Praha 1985
Radek Pospíšil Praha 1969
Luboš Zíka Předměřice nad Jizerou 1970
Marek Janata Nymburk Marek Jana
Jakub Doškář Praha 9 1975
Jan Vondra Předměřice nad Jizerou 1984
Lukas Kovalik Spisska Nova Ves 1989
Jan Nimmerfoll Středokluky 1973
Jan Tököly Praha 1988
Lukas Kovalik Praha 1989
Patrik Vítovec Praha 1987
Jakub Miklík Praha 1990
Martin Hašek praha 1995
Robert Kysela Praha 8 1988
Michal Hána Stádlec 1983
Mejla Škop Praha 1971
Patrik Vítovec Praha 1987
Zdenek Jindra Jesenice 1965
Phil Mlcoch Jablonné v Podjestedí 1974
Ján Hraško Kosoř 1972
Petr Šulc Mníšek pod Brdy 1967
Michal Kratochvil Praha 1977
Tomas Labuda Praha 1988
Marek Vojáček Praha 1983
Martin Matějček Praha 9 1982
jirka vörös Praha 1 1985
Josef Volenec Vlašim 1984
Patrik Miler Praha 8 - Troja 1981
Gabriel Lars Praha 1979
Jan Svoboda Svoboda Černošice 1989
Peter Gomolák Praha 1979
Jindřich Keka Praha 1986
Jakub Čermák Praha 4 1990
Jakub Čermák Praha 4 1990
Mikhail Ovchinnikov Praha 1968
Petr Havránek Praha 3 1972
Michal Toms Praha 10 1978
Michal Cermak Praha 14 1983
Tomáš Dohnálek Hranice 1993
Jan Kolář Dolní Břežany 1979
Michal Kohut Praha 1984
Martin Kostal Praha 1979
Jindřich Kareš Praha 10 1979
Filip Kudrev Praha 1980
Daniel Vecko praha 1989
Richard Štefanča Praha 1971
Milan Čáslavský okr. Beroun 1978
Filip Matzner Praha 1990
Julien Jedrasiak PRAHA 5 1984
Marek Rejman Praha 4 1972
Martin Šreier Praha 1983
Miloš Gončár Praha 10 1978
Miloš Gončár Praha 10 1978
Martin Kešner Praha 1983
Jan Kotchera Praha 5-Zbraslav 1985
Martin Horký Praha 10 1983
Antonín Bína Stradonice - Zlonice 1980
Ondřej Prosický Dobřichovice 1986
Martin Dzur Stara Boleslav 1978
Milan Mahovsky Dolní Břežany 1972
richard hejkal praha vychod 9.3.1980
Lukáš Janáček Lysá nad Labem 1982
Lukáš Svoboda Zvole - Cerniky 1994
Michal Ondračka Praha 1986
Miroslav Leifr Praha 1984
Alexander Kolbeshkin Jesenice, H.Jircany 1977
Jiri Cicha Praha 1987
Michal Mozola Praha 1975
Jiří Witzany Praha 6 1966
Miloslav Slabý Praha 10 1975
Lukáš Benč Praha 1986
Michal Rus Praha 2 1985
Radim Sebera Bohumín 1990
Viktor Javorský Praha 1974
Tomáš Půrok Praha 1975
Michal Ondračka Praha 1986
Jan Fiala Kladno 1990
Tomáš Pištora Dolní Břežany 1976
Matěj Pokorný Praha 6 1991
Peter Matisko Praha 1985
Pavel Rigopulos Praha 1972
Martin Dvořák Praha 10 1982
Tomas Hicik Praha 1985
Pavel Kopsa Praha 1986
Jan Neveršil Praha 1981
Tomáš Janovský Lštění 1978
Barbora Kůtová Praha 1997
Radovan Kratky Bast 1975
Tomáš Vít Praha 5 2003
Jan Maly ZELIVEC 1971
Jiří Pálka Černošice 1992
Peter Jurek Praha 1989
Tomas Koranda Praha 1968
Antonín Kaplan Lomnice nad popelkou 1993
Zdeněk Bureš Praha 4 1991
Jan Toušek Vodochody - Hoštice 1974
Hynek Hilbert Praha 10 1987
Martin Kolařík Úvaly 1974
Martin Kříž Praha 1990
Daniel Pokrývka Praha 1985
Lukáš Zeman Praha 10 1982
Jakub Šindelář Praha 1985
Michal Michalov Říčany 1976
Radek Šmerda Praha 6 1978
Radim Zacios Praha 1998
Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
červen 2017 »
PUSČPSN
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Časový rozpis pro 24.06.2017
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Pavel Horváth

krejčík hertl

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem
Nově registrovaní hráči T4you
Pavel Janovský detail
Petr Cibulka Cibulka detail
Mark Samoilenko detail
Matouš Šimek detail
Jan Želivský detail
Vojtěch Želivsky detail
Timon Křivý detail
Tomaš Zrno detail
Emil Rangl detail
Devran Ali detail
Počet hráčů celkem: 1521