RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Soupiska hráčů - Hráči od 9-12 let
Jméno Město Ročník
Tomáš Beneš Praha 2001
Mikuláš Hovorka Praha 22 2001
Martin Kohout Vlašim 2001
Matěj Stůj Pletený Újezd 2000
Lukáš Zukal Blansko 1998
Vítek Fanderlik Hradec Králové 1998
Michal Machač Přelouč 1999
Matěj Fáber Říčany 2006
Lukáš Křenek Praha 2 2001
Lukáš Frydrych Pardubice 1999
Petr Müller Praha 9 2006
Robert Tomasco Praha 2001
Sarlota Tomasco Praha 1999
Jan Hrdlička Opočno 1999
Pavel Karásek Drahelčice, p. Rudná 2001
filip reisnecker guteneck 12.12.2001
michal roman kysucké nové mesto 1997
michal roman kysucké nové mesto 1997
miloš roman kysucké nové mesto 1999
Jakub Topol Praha 10 2002
Dominik Palát Mělník 2003
Oliver Obr Pardubice 2001
Matyáš Hroch Strančice 1999
Šimon Rosenbaum Praha 10 2000
Erik Bahula České Budějovice 1998
Dzamal Benda Praha 2001
Tomáš Mráz Černošice 1998
Jakub Veselý Vlašim 2000
Adam Klapka Praha 9 2000
Vladislav Houška Praha-5 2000
Matěj Houška Praha - 5 2000
Tima Drokin Vestec 2000
Robin Všetečka Kamenice 2000
Michael Švarc Vimperk 1999
Marek Viktorin Dolní Studénky 2000
Jan Slavík Praha 7 2000
Tomáš Mazura Sezemice 2000
Vojtěch Richtr Mělník 2001
Jiří Michal Lomnice n. Lužnicí 2002
Noemi Neubauerová Praha 1 1999
Jiří Pokorný Libušín 2000
Matěj Štrait Praha 10 2000
Vít Jeřábek Praha 1998
Tomáš Kočí Praha 2000
David Beneš Příbram 1997
Tomáš Hlaváček Vojkov 2005
Patrik Soukup Jindřichův Hradec 2006
Daniel Rulc Praha 10 2000
David Bartůšek Říčany 1997
Mansur Kaninsky Ricany u Prahi 2000
Stanislav Hnát Velké Popovice 1999
Dominik Švejkovský p.Brandýsek 2000
Jan Zeman Praha 5 1999
Štěpán Jirovec Louny 1999
Jakub Zeman Praha 5 2001
Daniel Tichý Velké Popovice 1999
Martin Jordan Nupaky 2006
Martin Branda Libeň 116 2000
Lukáš Zelený Dolní Jirčany 1997
Lukáš Brejcha Louny 2010
sebastian slávik imel 1999
Sebastian Šmida Gbely 1998
Samuel Duchan Hovorčovice 2001
karel klikorka Praha 8 Dablice 2001
matyáš jachnicki praha 1999
Štěpán Bogač Průhonice 2007
Václav Chroust Praha 9 2000
Lukaš Petržílka Sedlcany 2001
Matyáš Lux Vyžlovka 2003
Šimon Pajer Liberec 2000
Petr Melovič Říčany 1999
Matěj Zíka Lubná 2001
Dominik Dubovči Pardubice 2000
Jakub Sirota Kroměříž 1998
Lukáš Sirotek Příbram 2008
Vratislav Kunst Praha 1999
Alex Brückler Praha 110 2001
jan zedek Praha 9 2001
Vlach Filip Ríčany u Prahy 2001
Matěj Křivánek Praha 2005
Michal Brejcha Louny 2010
Jan Kratochvíle Praha 6 2006
Miroslav Štekl Praha 4 2003
Matyáš Mach Praha 4 1999
Karel Aron Velké Popovice 2007
Matěj Pekař Frýdštejn 2000
Martin Koubek Praha 2006
jaromír kadlčík praha 2001
Dan Lhota Kamenice 2002
Lukáš Kapal Velké Popovice 2002
Sebastian Kodat Velké Popovice 2002
pavel bergmann čtyřkoly 2000
Dominik Kadlec Tanvald 2004
Michael Krutil Praha 10 2002
Tomáš Vyskočil Praha 5 2004
RICHARD PĚTNÍK ŘÍČANY 2002
Matěj Bedrník Pacov u Říčan 2000
Maxim Krämer Praha 6 2006
Petr Šafařovský Ústí nad Labem 2000
Ondřej Kratochvil Praha 4 1999
Jakub Hrouda Struhařov 2004
Martin Barták Sedlčany 2001
Jan Hlaváč Praha 9 2002
Matyáš MS88 Praha 8 2002
Šimon Rulc Říčany u Prahy 2003
Ondřej Hroch Strančice 2003
Filip Jansa Úvaly 2002
Daniel Senger Kostelec nad Labem 1999
Jakub Janda Praha 10 2002
Adam Šťastný Nová Ves pod Pleší 2002
Jan Matějka Dobříš 2002
Tereza Radová Mor.Třebová 2001
Dominik Moravec Dobříš 2002
Alexander Baran Praha 2002
Filip Zrcek Praha 9 2002
Šimon Mareš Jince 2003
Matyáš Staněk Milevsko 2003
Matyáš Peyerl Kamenice 2003
Jakub Soldát Praha 4 Modřany 2005
Jakub Šedivý Tábor 2003
Björn van Wassem Nový Bor 2003
Nikola Dýcková Načeradec 2001
Petr Ouvín Praha 3 2004
Artiom Rata Praha 2006
Matěj Vymětal Praha 10 2003
Václav Fiala Vlašim 2001
Jonas Jaluvka Praha 4 2002
David Hradil Velké Popovice 2004
Tomáš Chytil Říčany 2004
Nicolas Ivanov Praha 3 žižkov 2004
Maxim Schonauer Praha 4 2005
Kristián Dvořák Praha 15 2007
Marco Stach Bernartice 2003
Jiří Mikoláš Mníšek pod Brdy 2008
Matěj Sotona Strančice 2003
Patrik Šnajdr Příbram 2005
Sebastian Kodat Velké Popovice 2002
Eliška Mahovská Dolní Břežany 2003
Jiří Michael Urban Dobříš 2001
Pavel Pejša Benešov 2004
Josef Albrecht Dolní Břežany-Lhota 2004
Marek Fagoš STRANČICE 2007
Ondřej Ponic Praha 9 2007
Filip Blažek Radonice 2004
Adam Šikýř Praha 2005
Lukáš Novák Praha 2005
Jan Pešek Kamenný Přívoz 2004
Ondřej Hrouda Struhařov 2008
Daniel Král Říčany 2003
Alexandr Čačin Praha 2 2008
Jan Vágner Kamenice 2007
Vladyslav Drahun Praha 4 2006
Marek Maštalíř Chabeříce 2005
Patrik Bauer Ustí n/L 2004
Sebastian Kodat Velké Popovice 2002
Jakub Slechan Jindřichův Hradec 2005
Adam Soukup Jindřichův Hradec 2004
Michael Horníček Říčany 2003
Petr Kalista Předboj 2004
Jiří Skopový Nupaky 20015
Martin Novák Kamenice 2005
Ondřej Sabiniok Tábor 2005
Jan Zátopek Chýnov 2004
David Hora Praha 5 2005
Matyáš Machálek Tábor 2003
Alexandra Kalašová Praha 4 2004
Jakub Vítek Praha 10 2005
Matěj Bláha Praha 8 2006
Jakub Kacian Praha 4 2006
Teodor Jireš Kamenice 2005
Viktor Krejca Roztoky u Prahy 2006
Filip Souš Benešov 2004
Vojtěch Štrop Pyšely 2005
David Lupač Benešov 2006
Julie Kohoutová Senohraby 2006
Jiří Kala Pyšely 2006
Dominik Vaňko Ondřejov 2006
Ondřej Lesák Zvole 2004
Matouš Šinágl Hluboš 2008
Tadeáš Leinweber Praha 4 2006
Michal Orlík Sázava 2002
jakub jechumtal libusin 2004
Denis Holý Praha 10 2006
Michal Švimberský brezova-olesko 2004
Filip Pavel Hronov 2006
Václav Ženíšek Pribram 2005
Daniel Boháč Praha 2 2004
Dominik Hasman Neveklov 2005
Jáchym Tůma Tanvald 2005
Martin Klička Praha 5 2005
Jaroslav Prokop Říčany 2007
Daniel Černoch Velké Popovice 2005
jakub simanek tanvald 2004
Marek Vavák Litoměřice 2005
Gleb Sizov Derendingen 2007
Josef Zengerle Praha 10 2006
Adam Bím Divišov 2005
Dominik Lacina Velké Popovice 2006
Richard Lukáč Poříčí n. Sázavou 2006
David Dvořák Ttřebíč 2005
jakub cettl strojetice 2005
Kryštof Jezl Praha 5 - Stodůlky 2007
Manfred Pek Praha 2009
Martin Heřman Mnichovice 2007
Alexander Ridley Praha 4 2007
Albert Strejček Vidovice 2005
Václav Šedivý Praha 9 2006
Dominik Bělohoubek Nova Hospoda 2006
Petr Antoš Choceň 2006
Tomáš Jašurek Klecany 2006
David Jašurek Klecany 2006
Samuel Hurst Praha 4 2007
Matyáš Akfery Krizkovy ujezdec 2008
Daniel Halfar Dolní Břežany-Lhota 2007
David Znamenáček Praha 4 2007
Petr Barilo Dolni Brezany 2008
Jiří Novák Smečno 2008
Timon Křivý Velké Popovice 2005
Denis Malík Kladno Švermov 2009
jan hamršmíd herink 2004
Jiří Seidl Praha 2 2008
Honza Francan Milovice 2008
Honza Francán Milovice 2008
René Neubauer Zvole 2007
Martin Javůrek Praha 8 2008
Jakub Mrázek Vlašim 2007
Tom Soukup Praha 7 2008
Gleb Sizov Derendingen 2007
Andre Neufeld Riedholz 2006
Jan Kolarik Praha4 2006
Albert Kajuk Struhařov 2008
Emil Rangl Jindřichův Hradec 2007
Tomaš Zrno Louňovice pod Blaníkem 2008
Jan Želivský Vlašim 2006
Mark Samoilenko München 2008
Kyrill Stomatov Zdimerice 2008
Daniel Jakab Praha 2006
Erik Alojan Jirny 2009
Michal Aleko Praha 2008
Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
listopad 2017 »
PUSČPSN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   


Časový rozpis pro 24.11.2017
od do co
15:00 16:30 Hráči od 6-8 let (Místo-ZS V.Popovice-speciálně připravené tréninky na začátek sez=ony s větším důrazem na kvalitní bruslení. 40% technika bruslení, 20% kontrola kotouče, 15% hra)
» přihlásit se na trénink
16:30 16:45 Úprava ledu
15:00 16:30 Hobby dospělí (Místo-ZS Popovice-Speciálně připravený bruslařský trénink pro Hobby hráče a práce s kotoučem a hokejíček)
» přihlásit se na trénink
16:30 16:45 Úprava ledu
15:00 16:30 Hráči od 9-12 let (Místo-V.Popovice-Kvalitní trénink pro starší kluky. trénink speciálně připravený na začátek sezóny. 20% technika bruslení s prvky powerskatingu, 20% výbušnost a zrychlení, 15% kontrola kotouče se střelbou na branku, 20% herní cvičení s přihrávkou, 15% hokej)
» přihlásit se na trénink
16:30 16:45 Úprava ledu


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Jiří Mikoláš detail
Daniel Dobrovolný detail
Matěj Adam detail
Jan Zamrzla detail
Jindra Hrabak detail
Erik Alojan detail
Leonid Šedko detail
Milan Prielozny detail
Martin Zácha detail
Karel Aron detail
Počet hráčů celkem: 1542